05327483487
info@tercihplus.com
Totem Tabela

Kurumsal - Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela nedir ?

Totem Tabela günümüzde kullanımı dahada sıklaşan çoğu firmanın iş yerleri için ihtiyaç duyduğu tekbir reklam alanı ve daha fazla markanın göz önünde bulunması için kullanılan bir tabela türüdür. Tasarım ,ihtiyaç türü ve yasal izinler içinde yapılabilecek çalışmaların bile yüzlerce çeşidi olup özellikle tasarım açısından üretkenliğin en fazla kullanabileceği tabela çeşididir.

Büyük alışveriş merkezlerinin ve devlet kurumlarının da sıklıkla tercih ettiği bir reklam türüdür. Kkendi içinde ışıklı veya ışıksız yapılabilir. Totem imalatı yapan reklam firmaları alana göre ebatlarını belirledikleri totemlerin statik hesaplarını tecrübelerine ve matematiksel hesaplar ile gerçekleştirir. Aksi taktirde kazalar gerçekleşebilir.

Totem Tabela nerelerde kullanılır?

Alüminyum pleksi kompozit panel led ve çeliğin her türünün kullanılmasına ortam sağlayan, firma için prestijin simgesi ve aynı zaman da ebat ve boyutlarıyla firmayı yansıtan bir reklam aracıdır . petrol istasyonlarında fiyat panosu, alışveriş merkezlerine yaklaştıkça göze ilk çarpan devasa yükseltiler, yol kenarlarında ünlü reklam yüzlerini gördüğümüz otoyol totemleri ve bazende baz istasyonlarının kamufle edildiği, herkesin gördüğü ama çoğu insanın sadece tabela… dediği Totem Tabela

İmalatı diğer bütün tabelalardan farklı ve radikal bir yapıya sahiptir imal edilmeden önce tasarım safhasında kesinlikle işinde uzman insanlar tarafından yapılmalıdır, ki sunum aşamasından sonra imal edilirken her hangi bir problem yaşanmasın.

 Işıklı Totem

Listede bulunan tüm tabelalar Işıklı Totem olarak imal edilebilmektedir. Işıklı Totem imal edilirken kaset genişlikleri ve içerisinde kullanılan aydınlatma sistemi oldukça önemlidir. İçten Florasan ve Led olarak yapılabilen ışıklı totem, led sistemlerde güneş enerji panelleri kullanılarak uzun vadede karlı bir sistem yapılmasını sağlar. Dıştan aydınlatmalarda led veya ampül projektör kullanılarak aydınlatma sağlanır. Homojen bir görüntü elde etmek için içten aydınlatmalı totem tabelaları tavsiye etmekteyiz. Daha fazla ışıklı tabela çeşiti için tıklayınız.

Totem Tabela

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 748 34 87